APIE MUS

 

UAB Kopyras teikia verslo klasės daugiafunkcinių spausdintuvų bei kitos biuro technikos nuomos, serviso, remonto ir pardavimo paslaugas. Mes galime pasiūlyti įvairių modifikacijų spausdinimo, kopijavimo ar skenavimo įrenginius. Dirbame visoje Lietuvoje, turime stiprų techninio palaikymo tinklą.

Mūsų kokybės standartai taip pat apima tai, kaip mes darome įrangos servisą, mūsų techninį išprusimą bei profesionalius patarimus. Mūsų darbuotojai bus laimingi pasidalijant savo sukaupta patirtimi bei padedant Jums įgyvendinti Jūsų sprendimus kasdieninėje veikloje. Mes esame profesionali ir kūrybinga komanda, siekianti patenkinti aukščiausius mūsų klientų lūkesčius.

Mes Jums galime padėti kiekviename žingsnyje – nėra svarbu ar norite įsigyti, išsinuomoti naujus ar dėvėtus įrenginius, juos pakeisti ar atnaujinti. Mūsų komanda patars kaip Jums efektyviausia panaudoti naudojamą įrangą, atsižvelgiant į funkcionalumo, efektyvumo, vietos bei medžiagų taupymo, nepertraukiamo darbo reikalavimus.

UAB Kopyras sprendimai ypač aktualūs komandiniame darbe. Daugiafunkciniuose įrenginiuose pridėkite kiek norite komandos narių, spausdinkite spalvotai, bevieliu būdu, nustatykite naudotojų prisijungimo apribojimus. Spaudos išlaidos nėra vien tik spausdintuvo įsigijimui skirtos lėšos. Eksploatacinių medžiagų kaina, spaudos efektyvumas, darbo greitis taip pat vaidina didelę reikšmę galutinėje kaštų eilutėje.

Viskas paruošta, lengva pradėti naudotis, pristatymas sutartu laiku iki Jūsų įmonės durų – mes žinome, kad taupyti Jūsų laiką yra labai svarbu. Susisiekime jau šiandien!

Call Now