PASLAUGOS

Verslo klasės daugiafunkcinių įrenginių nuoma ir pardavimas

Pilnas serviso aptarnavimas, eksploatacinių medžiagų tiekimas

Įrangos profilaktika, gedimų identifikavimas ir remontas

Verslo klasės daugiafunkcinių spausdintuvų nuoma ir pardavimas: Mes galime pasiūlyti skirtingų specifikacijų bei įvairios komplektacijos naujus ir dėvėtus įrengimus. Taip pat yra galimybė įrenginius įsigyti išsimokėtinai ar juos nuomoti. Įrangą nuomodami iš karto nepatirsite didelių išlaidų naujam aparatui, neturėsite nusidėvėjimo kaštų, o sumažėjus darbo krūviui galėsite bet kada nutraukti nuomos sutartį. Naudojimosi įrenginiu metu mes jį nemokamai aprūpinsime eksploatacinėmis medžiagomis bei kokybiškai prižiūrėsime pateiktą įrangą, tad Jums beliks mėgautis spausdinimu ir auginti savo verslą.

Pilnas serviso aptarnavimas, eksploatacinių medžiagų tiekimas: Mes galime pilnai pasirūpinti kliento turimos technikos priežiūra, mūsų serviso inžinieriai atliks visus būtinus serviso darbus: aparato remonto, derinimo, programinės įrangos atnaujinimo, profilaktinio valymo bei susidėvėjusių ar sugedusių dalių keitimo. Sandėlyje palaikome didelę dalį eksploatacinių medžiagų bei atsarginių dalių (toneriai, cilindrai, būgnai, starteriai), todėl galime greitai ir kokybiškai pakeisti įrenginių eksploatacines medžiagas ar susidėvėjusius mazgus. Taip pat galime apmokinti Jūsų personalą dirbti su įrenginiu, teikti papildomas konsultacijas ar pagalbą telefonu.

Įrangos profilaktika, gedimų identifikavimas ir remontas: Mūsų komandos kvalifikacija ir patirtis gedimų identifikavime, padeda greičiau pataisyti Jūsų įrangą, kad galėtumėte kuo greičiau vėl naudotis savo įrenginiu. Taip pat galime atlikti Jūsų naudojamos organizacinės technikos auditą bei pateikti rekomendacijas kaip geriausiai išnaudoti esamus pajėgumus.

Nemokamas IT ūkio auditas

Išsiaiškinsime Jūsų poreikius, atliksime Jūsų dabartinės organizacinės technikos auditą ir pasiūlysime labiausiai tinkantį individualų sprendimą, parinkdami labiausiai Jums tinkančią biuro techniką.

Profesionalios techninės konsultacijos

Patarsime kaip Jums efektyviausia panaudoti naudojamą įrangą, atsižvelgiant į funkcionalumo, efektyvumo, vietos bei medžiagų taupymo, nepertraukiamo darbo reikalavimus. Padėsime integruojant įrenginius Jūsų darbo infrastruktūroje, atliksime programin4s įrangos instaliavimo ir personalo apmokymo darbus.

Daugiafunkcinių spausdintuvų, kopijavimo aparatų, faksų nuoma ir pardavimas

Pasiūlysime geriausią ir kokybiškiausią spausdinimo įrangą, kuri labiausiai tiktų Jūsų spausdinimo įpročiams, įvertindami spaudos kiekius, esamą IT infrastruktūrą ir atsižvelgdami į Jūsų poreikius. Nuomojant, o ne perkant įrangą, galėsite papildomai sutaupyti įmonės lėšų neinvestuojant didelių sumų iš karto, taip pat išvengti įrangos amortizacijos, remonto kaštų.

Eksploatacinių medžiagų ir atsarginių dalių tiekimas

Greitai pristatysime arba pakeisime pasibaigusias eksploatacines medžiagas, susidėvėjusius mazgus, atliksime valymo ir profilaktikos darbus. Sugedus įrenginiui pasirūpinsime atsarginėmis detalėmis bei jų pakeitimu įrenginyje.

Spausdintuvų, kopijavimo aparatų, ir kitos organizacinės technikos gedimų identifikavimas ir remontas

Atliksime gedimų profilaktiką, greitai ir kokybiškai suremontuosime Jūsų sugedusį įrenginį arba pakeisime jį kitu. Pateiksime rekomendacijas kaip ateityje išvengti gedimų, pateiksime pasiūlymą pastoviai įrangos priežiūrai.

Pastovus techninis servisas

Pastoviai atliksime gedimų diagnostiką, įvertinsime aparato techninę būklę, pakeisime pasibaigusias medžiagas ir susidėvėjusias dalis, pasiūlysime gedimų prevencijos programą.

Įrangos pajungimo ir instaliavimo darbai

Pajungsime įrangą prie Jūsų IT infrastruktūros, atnaujinsime tvarkykles, sukonfigūruosime tinklo nustatymus, pajungsime nuotolinio stebėjimo programinę įrangą.

Personalo apmokymas dirbti su įranga

Apmokysime Jūsų darbuotojus kaip naudotis įranga. Suinstaliuosime reikiamas tvarkykles darbuotojų kompiuteriuose, atliksime tinklo konfigūravimo darbus. Jei kils klausimų ar reikės papildomos pagalbos, visada nemokamai pakonsultuosime.

Esamos įrangos pakeitimas į labiau poreikius tenkinančią įrangą

Pakeisime Jūsų naudojamą įrangą į kitą, labiau Jūsų poreikius atitinkančią įrangą. Papildomai sukomplektuosime reikalingus priedus, atliksime įrangos suderinamumo testus. Reikalui esant, pasirūpinsime nenaudojamos įrangos ir jos komponentų utilizavimu.

Papildoma kompiuterinė, video-audio, buitinė technika

Aprūpinsime papildoma reikiama IT infrastruktūra (kompiuterinė, vaizdo perdavimo, susegimo, skenavimo, rūšiavimo ir pan. įranga), padėsime atlikti dokumentų skaitmeninimo sprendimus.

Call Now